Mundury orkiestrowe - Zakład krawiecki WELTMEX

Mundury orkiestrowe


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również personalizowane stroje przeznaczone dla orkiestr. Gwarantujemy pełną dowolność w doborze fasonu, tkanin i dodatków. Służymy fachowym doradztwem, wiedzą i cennym doświadczeniem. Zgodnie z życzeniem Klienta, wykonujemy pracę od nakreślenia projektu, aż po gotowy produkt.

Wykonywanie rysunku żurnalowego orkiestry
ETAP 1 - wykonanie projektu munduru oraz dobór materiałów i dodatków
Orkiestry w mundurach szytych przez WELTMEX
ETAP 2 - przeszycie i testowanie pierwowzoru

Jak działamy?

Pierwszym etapem naszej pracy jest przygotowanie projektu. Uwzględniając oczekiwania Klienta oraz ewentualne autorskie sugestie, z dbałością o szczegóły przygotowujemy rysunek żurnalowy wyrobu. Również na etapie projektowym dobierane są tkaniny i potrzebne dodatki. Następnie projekt trafia w ręce doświadczonego konstruktora. Skrojony pierwowzór zostaje odszyty i finalnie skonsultowany z Klientem. W miarę potrzeby, dokonujemy niezbędnych poprawek.
mundury orkiestrowe szyte na miarę
Przykładowy model A
mundur dla orkiestr stroje orkiestrowe
Przykładowy model B
odzież dla orkiestry dętej
Przykładowy model C

Po ostatecznej akceptacji prototypu, następuje produkcja strojów na indywidualne wymiary. Mundury dla orkiestr zwykle wyróżniają się ogromną rozmaitością. Dbamy nie tylko o unikatowy wygląd strojów, ale też ich funkcjonalność. Wedle życzenia, wykonamy także umundurowanie orkiestrowe inspirowane strojami z różnych epok historycznych. Wiemy, jak istotną rzeczą są detale. To właśnie one mają za zadanie podkreślić niepowtarzalny charakter Państwa formacji. Oferujemy różnorodne czapki orkiestrowe, kolorowe wypustki, sznury galowe, jak również personalizowane tarcze i oznaczenia wykonane techniką haftu komputerowego.
umundurowanie orkiestrowe szyte na miarę
Przykładowy model D
kurtka mundurowa orkiestrowa
Przykładowy model E
mundur dla orkiestry dla muzyków miarowy
Przykładowy model F

Dotychczas z powodzeniem ubraliśmy wiele orkiestr w całym kraju. Niżej prezentujemy Państwu niektóre z wybranych formacji.

Orkiestry w mundurach szytych przez WELTMEX
Przykładowe orkiestry w mundurach uszytych przez WELTMEX
Odwiedź nas na facebooku:
Masz jakieś pytania? Zadzwoń ! pn-pt. 9-17 sb. 10-12 (+48) 507 97 11 83 lub (+48) 509 32 68 81 lub napisz : weltmex@ekrawiec.pl