Garnitury ślubne szyte na miarę


Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. Garnitur szyty na miarę jest obietnicą wykwintnej prezencji, odpowiadającej najbardziej wymagającym gustom.

Jeśli szukasz czegoś więcej, zgłoś się do nas. Biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i nasze doświadczenie, wspólnie stworzymy ubranie godne zapamiętania.

Proponujemy duży wybór dodatków i tkanin o rozmaitych kolorach - zarówno klasycznych, jak i tych bardziej odważnych. Garnitur, surdut, frak? Uszyjemy wszystko, bez żadnych ograniczeń!


garnitur ślubny szyty na miarę - jednorzędowy na 2 guziki
Garnitur ślubny jednorzędowy na dwa guziki

Garnitur jednorzędowy zapinany na dwa guziki, proste kieszenie z patką. Ten fason jest najbardziej tradycyjną, zawsze chętnie wybieraną opcją. Bardzo uniwersalny, zapewnia elegancki wygląd w parze z każdym typem sylwetki. Skomponowany z kontrastową kamizelką pozwala w ciekawy sposób przełamać klasykę.
garnitur ślubny szyty na miarę - jednorzędowy na dwa guziki dodatkowa kieszeń z biletówką
Garnitur ślubny jednorzędowy z biletówką

Garnitur jednorzędowy o klasycznym fasonie, zapinany na dwa guziki. Dodatkowa kieszeń zwana biletówką oraz klapy w szpic nadają temu fasonowi bardziej uroczystego charakteru. Marynarka jest lekko wytaliowana, co pozwala zaznaczyć walory sylwetki.
garnitur ślubny szyty na miarę - jednorzędowy na 2 guziki
Klasyczny garnitur ślubny jednorzędowy

Klasyczny garnitur ślubny o zapięciu na dwa guziki. Otwarte klapy, proste kieszenie z patką i nieznacznie taliowany krój stanowią podstawę konserwatywnej, formalnej prezencji. Dobranie garnituru z dwurzędową kamizelką o jaśniejszym odcieniu podkreśli odświętną specyfikę tego zestawu.
garnitury szyte na miarę tlo1
garnitur ślubny szyty na miarę - jednorzędowa 2 guziki, szersze klapy
Taliowany garnitur ślubny z biletówką

Elegancki, mocno wytaliowany, jednorzędowy garnitur ślubny zapinany na dwa guziki. Lekko zaokrąglone, poszerzone klapy marynarki, dodatkowa kieszeń oraz szykowne wykończenie w parze z dwurzędową kamizelką stanowią klasyczny komplet z nutą ekstrawagancji.
garnitur szyty na miarę - taliowana marynarka jednorzędowa na 1 guzik
Taliowany garnitur ślubny zapinany na jeden guzik

Taliowany garnitur jednorzędowy z klapami w szpic, mocno podkreślający talię. Marynarka zapinana na jeden guzik to opcja idealna dla mężczyzn o szerszych ramionach. Ten fason optycznie wyszczupla sylwetkę, pozwalając skutecznie wyrównać proporcje ciała. Guzik powinien być zawsze zapięty. Klapy w szpic i skośne kieszenie wzmagają formalność ubrania.
garnitur szyty na miarę - taliowana marynarka jednorzędowa na 3 guziki, kieszenie skośne
Taliowany garnitur ślubny na jeden guzik z węższymi klapami

Tego rodzaju garnitur, skompletowany z dwurzędową kamizelką o szalowym kołnierzu tworzy wysublimowany, godny zapamiętania styl. Zwężone klapy wyglądają najlepiej w towarzystwie szczupłej sylwetki, podczas gdy te szersze poleca się właścicielom bardziej postawnej budowy. Marynarka uszyta z tkaniny o delikatnym deseniu i zestawione kolorystycznie dodatki są gwarancją ciekawej i zawsze eleganckiej prezencji.
garnituy szyte na miarę tlo2
garnitur ślubny szyty na miarę - jednorzędowy na jeden guzik bez patek
Klasyczny garnitur ślubny z kieszeniami bez patek

Powyższy komplet to tradycyjny i uniwersalny wybór ślubny. Kieszenie ze schowaną patką dodają marynarce większej formalności, w opozycji do standardowych, otwartych klap.
garnitur ślubny szyty na miarę - dwurzędowy z szerokimi klapami
Dwurzędowy garnitur ślubny z szerokimi klapami

Garnitur z dwurzędowym zapięciem to świetna alternatywa dla bardziej wymagających mężczyzn. Z uwagi na fason jest on mniej wszechstronny niż tradycyjny garnitur z marynarką zapinaną na dwa guziki. Takie rozmieszczenie guzików przyciąga wzrok w okolice torsu i talii, dlatego najkorzystniej będą się w nim prezentowali posiadacze smukłej sylwetki.
garnitur szyty na miarę - taliowana marynarka jednorzędowa na 2 guziki
Klasyczny garnitur ślubny typu slim

Garnitur jednorzędowy o standardowym kroju stanowi bardzo uniwersalną propozycję, którą można uatrakcyjnić za pomocą ciekawych tkanin czy dodatków. Z uwagi na swą klasyczność, sprawdzi się jako strój przeznaczony zarówno dla szczupłych, jak i dobrze zbudowanych Panów.
garnitury szyte na miarę tlo3
kamizelka ślubna szyta na miarę
kamizelka ślubna szyta na miarę
kamizelka ślubna szyta na miarę
kamizelka ślubna szyta na miarę

Kamizelki ślubne


Stylowa kamizelka to nieodłączna część odświętnego garnituru. W zależności od indywidualnych upodobań, może być zupełnie klasyczna, dopasowana charakterem do reszty stroju lub też stanowić niebanalny, przełamujący konwencję dodatek. Serdecznie polecamy kamizelki idealne do ślubnego garnituru. Oferujemy kamizelki o tradycyjnym fasonie, jak również dwurzędowe, z klapami czy kołnierzem szalowym, wyróżniające się oryginalnymi kolorami i deseniem.

Czy wiesz?


Tradycyjny garnitur ślubny zgodny z brytyjską etykietą to tzw. morning suit czyli garnitur utrzymany w konwencji czarno-szarej. Kamizelka jest obowiązkowym elementem tego typu ubioru. Powinien być noszony do godziny osiemnastej lub do zmroku.

Odwiedź nas na facebooku:
Masz jakieś pytania? Zadzwoń ! pn-pt. 9-17 sb. 10-12 (+48) 507 97 11 83 lub (+48) 509 32 68 81 lub napisz : weltmex@ekrawiec.pl